 |
Export
Voor exportbegeleiding kunt u op veel plaatsen terecht. Van ambassade tot vertaalbureau, van de Kamer van Koophandel tot de Fenedex of NEC, iedereen biedt aan om u te helpen met uw export naar Frankrijk. U gaat gesprekken aan, u krijgt rapporten overhandigd, er zijn beloften, er zijn mooie vooruitzichten. Maar als het stof is opgetrokken en de rekeningen van al deze hulptroepen zijn betaald, heeft u dan geld verdiend met uw export naar Frankrijk? Naar wij horen, lang niet altijd.... Misschien exporteert uw bedrijf al wel naar Frankrijk. Misschien komt zelfs al een flink deel van uw omzet uit export, maar heeft u nog altijd het idee dat er goede kansen blijven liggen. Als u denkt dat sommige van die kansen in Frankrijk liggen, dan kunnen wij u helpen om die kansen te realiseren.
Passieve en actieve export Veel bedrijven kennen het fenomeen “passieve” export. Door toevallige contacten, bijvoorbeeld op een beurs, of door een verwijzing van een van uw afnemers, bent u in contact gekomen met een buitenlandse afnemer of een regionale agent. En via dit kanaal realiseert u export-omzet. U zou wel meer van dit soort contacten willen hebben, maar hoe kun je nou het geluk een handje helpen? Als u de tijd zou hebben om de mogelijkheden in Frankrijk waarnaar u nu passief exporteert eens goed uit te zoeken, dan zouden er zeker mogelijkheden zijn om de export te vergroten. Om van passieve naar actieve export te komen is er vooral een tijdsinspanning nodig. En wel van diegene in het bedrijf die toch al overbelast is: de algemeen directeur of de verkoopmanager.
Theorie en praktijk Bovenstaande is herkenbaar voor bijna elk bedrijf dat al exporteert of al eens een exportplan heeft gemaakt. Er bestaan in Nederland vele mogelijkheden om de exportkennis te vergroten, via de Kamers van Koophandel, via de EVD, het Nederlands Centrum voor Handelsbevordering, de Nederlandse Export Combinatie en de Fenedex. En misschien nog wel via meer instanties. Maar dan gaat het meestal om theoretische kennis, om informatie, om contacten, om opleidingen, om communicatiehulpmiddelen. Maar geen van die organisaties neemt u het werk echt uit handen. Uiteindelijk moet u zelf in de weer om al die theoretische mogelijkheden om te zetten naar praktische export.
Het gaat maar om één ding: omzet Uiteindelijk komen exportinspanningen neer op een simpel te meten gegeven: extra omzet uit verkopen buiten Nederland. Indien dat Frankrijk zou kunnen zijn, laten we dan eens een gesprek aangaan. We bieden onze hulp no-cure-no-pay aan, dus we accepteren lang niet elke opdracht. Alleen die opdrachten waarvan wij vermoeden dat ze op korte termijn zullen leiden tot daadwerkelijke (hogere) verkoop in Frankrijk nemen we aan. U wilt immers graag extra omzet uit export en wij willen graag betaald worden voor onze inspanningen. Indien het klikt maken we samen een stappenplan (geen uitgebreide studie, maar een duidelijke beschrijving om welk product het gaat en welke markt en wat de exportdoelstelling is, uitgedrukt in extra omzet te realiseren in Frankrijk). Indien we het samen eens worden dan gaan wij voor u aan de slag. Als we voor u aan de slag gaan dan is dat als "ad interim exportmanager" voor Frankrijk. We leren uw product kennen, we onderzoeken bij uw bedrijf waar de remmingen en barrières liggen voor export naar Frankrijk en wat gedaan moet worden om die op te lossen. We adviseren u vervolgens over uw kansen in Frankrijk en de meest kansrijke aanpak. Daarna nemen we u daadwerkelijk verkoopinspanning uit handen. Wij schrijven geen rapporten, maar we hebben maar één doel: de omzetdoelstelling te halen op de afgesproken dag. Slagen we daarin dan betaalt u ons. Zo niet, dan niet. De betaling bij succes wordt vooraf met u geregeld, zodat u en wij precies weten waar we mee bezig zijn.
Aanbod Geinteresseerd? Bel of mail ons voor een afspraak. Dan leggen we u onze aanpak in detail uit.
| 


|
|
|
|
 |